یکسال گذشت

یکسال گذشت

نویسنده : محمدرضا مجدی نسب فرزند حاج محمدعلی   زمان و تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۲   

مادرم بهار بی تو تکرار بیهوده پاییز است ؛ نه نسیمی ؛ نه بوی گلی نه عطر نسترنی . وجودت فخر زندگی مان بود و فقدانت حسرت جاودان مان شد. به تو سوگند بغضمان را با بردباری در گلو می شکنیم تا به پاداش صبر روان پاک و بی آلایشت را نیازاریم .(درد دل محمد با مادر)

یک سال از درگذشت مادری مهربان و همسری وفادار می گذرد و در این یکسال نمی دانی که چقدر برای شوهر و فرزندانت سخت گذشت .
شوهر و یار وفادارت  تنها مونس و همدمش مزارت می باشد و هر موقع که به شهید آباد می روم ایشان را در کنار مزارت تا لحظه آخر یعنی زمانی که همه آرمستان را ترک می کنند می بینم و معلوم است که نمی تواند از کنارت دل بکند و به خانه ای مراجعه نماید که شمادیگر در آن نیستی .
اما باید در برابر تقدیر الهی تسلیم بود و راضی به رضای او.
به اطلاع کلیه فامیل می رساند که بمناسبت اولین سالگردرحلت بانو صدیقه مجدی عرب فرزند مرحوم خواجه حسن و زوجه آقای رحمن رشک بهشتی در روز پنج شنبه ۹۲/۱۰/۱۲  بر سر مزارش واقع در شهیدآباد قطعه خاندان مجدی گردهم می آئیم و برای شادی روحش فاتحه قرائت می نمائیم.

برچسب ها : , , , , ,   

  

این مطلب ۶ دیدگاه دارد

خدا رحمتش کندخوشم میاد الان ده ماه است از گردهمایی عید واخذ اطلاعات عمومی افراد خاندان مجدی گذشته اما هنوز سال گشت های سایت مجدی به تعداد اندکی از فامیل مربوط میشه دیروز سال گرد تولد مادرم بود دو ماه جلوتر سالگرد تولد خواهرم بوده مهرتولد خودم بوده اما خبری از ما نبوده اما تا مناسبتی از چندتا خانواده مجدی میشه سریع درج می شودبهمن ماه سالگشت ازدواج خالم است ان شاالله تا اون موقعه قسمت سال گشت ها به روز بشه بفرست صلوات بلند ان شاالله    تیام عزیز اطلاعات دریافتی از شما در گردهمایی مرتبط به شرکت می باشد.
    اطلاعات سالگشت ها از طریق رابطین جمع آوری شده
    در صورتی که تمایل دارید اطلاعات وابستگان خود را به ایمیل بنده به آدرس hamed.majdi@ymail.com ارسال نماییدبا اسم خاله صدیقه اولین چیزی که به یادم میاد خاطرات خوب بچگیم که دزفول بودییم……..خدایش بیامرزدخداوند رحمتش نمایدان شاالله خداوند بزرگ رحمت نمایید ایشان راوتمامی رفتگان منسوب به خاندان بزرگ مجدی را
امین یا رب العالمینارسال دیدگاه

نظر شما :