گزارش تصویری اختصاصی از کویر مرنجاب

گزارش تصویری اختصاصی از کویر مرنجاب

نویسنده : حامد مجدی   زمان و تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳   

۱۴ اردیبهشت بعد از ترک خانه به سمت ترمینال جنوب حرکت کردم و بعد از تهیه بلیط کاشان سوار بر اتوبوس به سمت دیار مرد به نام ایران زمین “امیر کبیر” حرکت کردیم.

بعد از طی ۳ ساعت راه و در حوالی غروب به کاشان و محل قرار با دایی عزیزم آقای محمد علی مجدی نسب و پسر ایشان آقا حسین رسیدم.

فردا صبح شهر کاشان را به همراه این دو عزیز به مقصد  شهر آران و بیدگل ترک کردیم و بعد با کمک تابلوهای راهنمای قهوه ای رنگ سازمان گردشگری و میراث فرهنگی که عبارت “کویر مرنجاب” بر روی آن حک شده بود سفر خود را به دل کویر مرکزی ایران و کویر مرنجاب آغاز کردیم.

بعد از طی ۴۰ کیلومتر که ۹۰ دقیقه به طول انجامید به کاروانسرای زیبای مرنجاب رسیدیم کاروانسرایی با ۳۵۰ سال قدمت که ۲ بار بازسازی شده است و آخرین آن در سال ۷۹ و به دستور مستقیم ریاست جمهور آقای خاتمی صورت گرفت.

و اما کویر

نمیتونم توصیف کنم زیبایی  کویر و تنها میدونم با هر دین و ایمان و عقیده ای که داشته باشی در کویر احساس میکنی به خدا نزدیکتری.

شما به دیدن تصاویر کویر مرنجاب دعوت میکنم.

IMG_9289 IMG_9284 IMG_9281 123 IMG_9309 IMG_9313 IMG_9324 IMG_9349 IMG_9353 IMG_9387 IMG_9371 IMG_9360 IMG_9359

برچسب ها :   

  

این مطلب ۹ دیدگاه دارد

واقعا عکسهای زیبایی هستند . بحق که انسان در کویر خدا را بهتر درک می نماید. باتشکر از آقا حامد که این عکسهای بسیار زیبا را به نمایش گذاشته است .in stareha enghad nazdik b nazar mirsan k adami fkr mikoneh ba ye das bala bordan mitonh lamseshon konh mer30 agha hamed az axs hatonعکس هافوقالعاده زیباست مخصوصا عکس شماره ۴ و۸ دست درد نکنه حامد جان عالی بود خسته نباشی.بسیار زیبا و دل انگیزوچه زیبا وشیوا ذکترشریعتی شب کویر را توصیف کرده مثل شب درون این عکسهاسلام زیباوزیباوزیبا وبازم زیبا بود من از نوشته های بالا متوجه شدم اسمتون حامد هستش پس از شما تشکر میکنم اقا حامد بازم مطالب جدید بزارین چون واقعا خوبن و منم خیلی استفاده میکنم منتظره مطالبه جدیدتون هستمممنون از عکسات.یادش بخیر.هیچ وقت یادم نمیره.خیلی خوش گذشت…
ایشالا باز جور بشه بریماون سگه هم بهمون حال داد نصفه شبیبا دیدن این مناظر زیبا آدم احساس میکنه نه دود ودمی نه هوای آلودای پاک وپر از آرامش.ارسال دیدگاه

نظر شما :