پیام تسلیت به خانواده اله وردی

پیام تسلیت به خانواده اله وردی

نویسنده : مسعود مجدی فرزند حاج محمدعلی فرزند حاج رشید   زمان و تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۲   

متاسفانه با خبر شدیم که چند روز پیش آقای غلامعلی اله وردی فرزند مرحوم خواجه نصرالله که برای انجام امور شخصی خود به آبادان سفر کرده بودند و در همین شهر دچار عارضه ریوی شده و پس از چند روز بستری بودن در یخش ICU بیمارستان شرکت نفت در شهر آبادان از بیمارستان مرخص شده و به مشهد مقدس محل زندگی خوذ باز می گردند و متاسفانه چند روز بعد در مشهد الرضا دار فانی را وداع می گویند و در همین شهر به خاک سپرده می شوند .مادر ایشان مرحومه فاطمه مجدی فرزند خواجه علی نقی و همسر ایشان خانم منیژه مجدی عرب فرزند مرحوم حاج کاظم می باشد.
از طرف خاندان مجدی مصیبت وارده را به خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم
روحش شاد و یادش گرامی

برچسب ها : , , , , , ,   

  

این مطلب ۱۴ دیدگاه دارد

درگذشت این عزیز را به خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیز رحمت و مغفرت را خواستارم . روحشان شاد انشاءاللهخداوند روح ان مرحوم را غریق رحمت کندعرض تسلیت خدمت خانواده ی محترم ایشان علی الخصوص عموحاج محمدباقر مجدی نسب و بانویشان حاج ملکه خانم دارم .خداوند صبرجزیل به ایشان عطا فرماید .درگذشت مرحوم اله وردی را به خانواده محترم ایشان (منیزه خانم لیدا خانم ازیتا خانم ومریم خانم )و خواهر عزیز ایشان زندایی عزیزم حاجیه ملکه خانم تسلیت عرض می کنم خداوند به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرمایدخدا رحمتشون کنه.
روحش شادتسلیت ما را پذیرا باشید.برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان از خداوند منان طلب صبر داریم.روحش شادعرض نسلیت به خانواده محترم الله وردی. زندایی عزیزم امیدوارم غم نبینید.از تهران برای هماهنگی مراسم فتحه خونی خواهرش زنگ زد خونمون و بام حرف زد … آخرین کلمه ای که بهم گفت این بود :
” مولا یارت ”
دایی جان ایشالا مولا علی یارو یاورت باشهبنده نیز از طرف خود و خانواده مجدی عرب به خانواده اله وردی و خانواده آقای حاج محمد باقر مجدی نسب تسلیت میگویم.
ما را نیز در غم خود شریک بدانید..از محبت و بزرگواری همه سروران و عزیزان کمال تشکر و سپاس را دارم…برای همه درگذشتگان خصوصا درگذشتگان خاندان رحمت و غفران الهی را ارزومندمخانواده محترم اله وردی مصیبت وارده را به شما تسلیت عرض می نمایم ان شاالله آن عزیز از دست رفته با سرور آقایمان ابا عبدالله محشور گرددخانواده محترم الله وردی تسلیت و همدردی ما را به رسم دوستی دیرینه و صداقت پدرانه ما پذیرا باشید.
برای شما صبر جلیل را از خداوند متعال میخواهیم.ارسال دیدگاه

نظر شما :