سارا خانم مبارک باشه

سارا خانم مبارک باشه

نویسنده : محمد حسن مجدی نسب   زمان و تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۳   

به اطلاع خاندان وبستگان  بسیار عزیزم می رسانم که در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۱ خانم سارا مومنی فرزند دکتر مرتضی مومنی وهما مجدی نسب وآقای فیروز زاده سر سفره عقد نشستند امیدوارم این زوج جوان زندگی پراز شور ونشاطی را در تمامی مراحل زندگیشان داشته باشند.

انشالله

 

برچسب ها : ,   

  

این مطلب ۲۲ دیدگاه دارد

این ازدواج میمون را به سارا خانم و همسرشان و نیز اقای مومنی و هما خانم تبریک می گویم و برای این زوج جوان ارزوی خوشبختی دارمسارا خانم مبارکه انشااللههمیشه خوش خبر باشید تبریک صمیمانه مرا بپزیرید ایام به کامتان شیرینبرایت خوشبختی آرزو میکنم. <3خیلی خیلی مبارک باشه.
سارا جووون تبریک میگم.مبارک باشه سارا خانم.ایشاله به پای هم پیر بشین (:این پیوند آسمانی را به سارا جان و همسرش تبریک میگویم. خوشبخت باشید و سرافرازسارا جون از صمیم دل بهت تبریک میگیم و برات ارزوی خوش بختی میکنیم.از طرف همکلاسی هاتمبارک باشهسارا جان دختر حاله گرامی تبریک صمیمانه من و خانواده ام را پذیرا باش مبارک باد این پیوند —- شاد باشیدمبارک باشه.
من نیم ساعت پیش فهمیدم،ایشالله خوشبخت بشیدبا عرض تبریک و آرزوی خوشبختی برای این زوج جوان از خداوند متعال.سارا خانم تبریک صمیمانه ی بنده را پذیرا باشید.خاله همای عزیز به شما نیز تبریک عرض می نمایم.سلام.از همه شما عزیزان که به ما لطف داشتین تشکر می کنیم.تشکر خیلی ویژه از دایی حسن عزیز که تا آخر عمرمون مدیونش هستیم. همیشه خوب باشید و لحظه های زندگیتون سبز.با سپاس ازلطف ومحبت شماسروران و عزیزان وبا ارزوی عاقبت بخیری همه ی جوانانسلام.پیوندتان مبارک.ایشاله به پای هم پیر بشین.از خداوند میخواهم تمام جوانان عاقبت بخیر بشن ایشالهتبریک عرض می کنم به سارا خانم و همچنین به هما خانم و دکتر مومنی عزیزپیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم. آرزومند خوشبختی شماخبر این پیوند مبارک یکی از بهترین خبرهای سال ۹۳ برای من است.از خداوند رحمن و رحیم میخواهیم زندگی پر از موفقیت و شادکامی و نیکبختی را برای این دو جوان گرامی(البته با تلاش و سعی خودشان)فراهم اورده و نیز این زندگی تازه برای هر دو خانواده محترم باعث شادی و عزت و خیر و برکت باشد.ایشالله خوشبخت بشوند.ایشالا خوشبخت بشین و موفق سارا خانمسلام سارا.تبریک میگم دخترعمه.امیدوارم زندگی سرشار از موفقیت و شادکامی داشته باشین.به محمد جان هم سلام برسونارسال دیدگاه

نظر شما :