آخرین اخبار شرکت تعاونی توزیعی خاندان مجدی

از پهلوانان پیشکسوت خاندان مجدی تجلیل به عمل آمد

از پهلوانان پیشکسوت خاندان مجدی تجلیل به عمل آمد

نویسنده : حامد مجدی   زمان و تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۳   

به گزارش ایرنا این آیین جمعه شب با حضور پیرغلامان ، شاعران و مداحان اهل بیت (ع) و نیز پهلوانان ورزش باستانی در زورخانه ولی عصر (عج) مجموعه ورزشی شهید مجدیان دزفول برگزار شد. هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای دزفول در این جشن که با حضور امام جمعه دزفول و جمعی از مسوولان محلی برگزار شد از ۲۱ پیر غلام ، شاعر و مداح اهل بیت (ع) تجلیل کرد.

همچنین در این آیین از مسن ترین پیرغلام و استاد قرآن و نیز باستانی کار پیشکسوت استان خوزستان ˈحاج محمدعلی گلستانباغˈ و نیز ˈ حسین آل مبارک ˈ تجلیل به عمل آمد.

رحمان رخصت ، رحیم نیک نژاد ، عبدالرحمن مجدی ، منصور مجدی ، سیدموسی علوی به عنوان پیشکسوت ورزش پهلوانی و زورخانه ای ، غلامعلی خاشع ، عباس حیدری ، حسن ملکی ، جلال حیدری ، حسین یوسف قنبری ، ابوالقاسم ملکی زاده ، امیر هوشنگ سرگلی ، حسن رضا پورسام ، محمدعلی حاجی طالب ، رضا رکنی ، محمدحسین پورحیدری ، رحیم شهروزیان ،صفرعلی چاووشی زاده و علی کلاه چی به عنوان پیرغلام و مداح اهل بیت (ع) در این آیین با اهدای لوح مورد تجلیل قرار گرفتند. محمدحسین آخوند علی شاعر و عبدالرضا احسانی نیز در این جشن با اهدای لوح تجلیل شدند. اجرای حرکات ورزشی توسط باستانی کاران و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای به مناسبت میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع) از دیگر بخش های این جشن باشکوه بود. ورزش باستانی و زورخانه ای در دزفول از سابقه دیرینه ای برخوردار است.

برچسب ها :   

  

این مطلب ۶ دیدگاه دارد

سلام فکر کنم اشتباه شده داخل سایت های خبری از آقای رحیم مجدی تجلیل نشد نه عبدالرحمان مجدی



    سایت های خبری اشتباه خبر و درج کردن که در سایت ما تصحیح شده خبر



خداحفظ کندعموحاج منصورم رااو یکی از قدیمیهای ورزش باستانی وپیشکسوتی بنام ودوست داشتی است ان شاالله همیشه سالم وسربلندباشی



خدا حفظشون کنه



خدا حافظ و نگاهدار این دو برادر پهلوان باشه
پهلوانان نمیمیرند تا اباالفضل پهلوونه



با درود فراوان
خدا حفظشون کنه
عمو حاج منصور فردی دوستداشتنی و مهربان هستند انشالله خود و خانواده شان سالم و سلامت باشند.
راستی توی سایت اشاره به خانواده ایشان نشده مخصوصا زن عموی مهربان و جان سوز…
در کل شاد و پیروز باشید.



ارسال دیدگاه

نظر شما :