آخرین اخبار شرکت تعاونی توزیعی خاندان مجدی

تودیع و معارفه مدیریت سایت

تودیع و معارفه مدیریت سایت

نویسنده : دکتر علیرضا مجدی نسب   زمان و تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۳   

اصلی ترین هدف تشکیل شرکت تعاونی خاندان مجدی ارتقا امر مقدس ”صله رحم” می باشد.یقینا قاطبه فامیل معظم و معزز و حتی افرادی که از نزدیک با هر یک از ما ارتباط دارند اذعان می دارند در طول دو سالی که از عمر این شرکت می گذرد، روابط و رفت و آمدهای بین فامیل  بسیار افزایش داشته که نشانه بارز آن را در این دو سال، به ویژه امسال در مراسم دهه اول محرم در تکیه محله قلعه مشاهده نمودیم،گرچه تا شکوه سابق آن فاصله داریم.در همین جا بر خود فرض می دانم که از همه دست اندرکاران و زحمت کشان تکیه کمال تشکر را داشته باشم،اجر همه عزیزان با امام شهدا ((امام حسین علیه السلام))، انشالله.

یکی از مهمترین فعالیتهای این دو سال اخیر ، که باز در راستای هرچه بیشتر ارتباطات در نظر گرفته شده است، راه اندازی سایت خاندان مجدی است.خوشبختانه با فعالیتهای چشمگیر  مدیر جوان و کوشای سایت، عزیز دلمان مهندس ”حامد مجدی” و همکاری تنگاتنگ گروهی از اعضا فامیل به ویژه جوانان و پشتیبانی هیات محترم مدیره در مقاطع مختلف،روز به روز دامنه سایت گسترش یافته،به گونه ای که امسال جزو ۱۰۰ سایت برگزیده کشوری انتخاب گردید،که افتخاری بس عظیم برای همه خاندان به خصوص دست اندرکاران و بالاخص مدیریت محترم آن می باشد.

هم اینک در جایگاهی قرار داریم که ضروری است ضمن نظارت بیش از پیش بر امور جاری و اداری سایت، نسبت به گسترش کمی و کیفی روز افزون آن اقدام نماییم که این مستلزم تلاش گسترده تر و گذاشتن وقت فراختر و بیشتر توسط مدیریت محترم سایت است.ار آنجایی که حامد عزیز در مقطع تحصیلی فوق لیسانس مشغول تحصیل شده و از طرفی عضو تیم ملی روباتیک کشور می باشد-که این دو تقریبا تمام وقت شبانه روزی ایشان را به طور کامل پر کرده است- از هیات محترم مدیره شرکت تعاونی خاندان جهت مدیریت سایت درخواست جایگزین نمودند و هیات محترم مدیره با بررسی جمیع جهات ،و علیرغم میل باطنی تک تک اعضا به دلایل زیر درخواست استعفای حامد عزیز را قبول نمودند:

۱- ضرورت حضور فعال مدیر سایت در شهرستان دزفول جهت پیگیری امور اداری سایت و جلسات با نویسندگان محترم.

۲-آرزوی توفیق بیش از پیش جهت حامد جان در دروس و فعالیتهای مختلف اجتماعی و هنری و علمی که مستلزم صرف وقت بیشتر می باشد.

۳-تزریق ایده های جدید در مدیریت سایت

بر این اساس با رایزنی های لازم ، گزینه های مختلفی جهت این مهم پیشنهاد گردید که در دو جلسه پیاپی هیات محترم مدیره رزومه آنها مورد بررسی قرار گرفتند که نهایتا ”مهندس حسین مجدی نسب ”فرزند حاج محمدباقر به عنوان مدیر جدید سایت انتخاب گردید.

ضمن تشکر فراوان از مدیر قبلی سایت مهندس حامد مجدی و آرزوی توفیق و موفقیت برای ایشان در همه زمینه ها،از آحاد خاندان بزرگ و عزیز مجدی و وابستگان – بویژه جوانان عزیز و نویسندگان گرامی سایت- انتظار می رود همانگونه که تا کنون در همه امورات سایت فعالانه شرکت کردند، با ارائه اظهار نظرات جدید و حضور بیش از پیش ، با مدیریت جدید آن مهندس حسین مجدی نسب همکاری نمایند.

توفیق همگان را از خداوند متعال خواهانم

                                                                                                  دکتر علیرضا مجدی نسب

برچسب ها :   

  

این مطلب ۲۰ دیدگاه دارد

امید ان دارم که با صبر و خویشتنداری و انتقاد پذیری در انجام این امر مهم موفق و پیروز باشی۰ضمن تشکر و تقدیر از مهندس عزیز آقا حامد از زحمات بی دریغ ایشان در طول مدت مدیریت و آرزوی موفقیت برای مهندس آقا حسین مجدی نسب — سرافرازی شما را از خداوند منان خواهانماقا حامد برای راه اندازی و مدیریت سایت بسیار زحمت کشید . زحماتی که اکثر مواقع نه تنها با ” خدا قوت ” همراه نبود بلکه باعث دلسردی شخص می شد . اما نیروی جوانی و امید به آینده همواره موتور انرژی حامد بود و در این اواخر تقریبا” یک تنه بار سایت را به دوش می کشید .
من یکی از افرادی بودم که از نزدیک اینها را می دیدم و گاه لمس می کردم و همواره به بردباری حامد آفرین گفته ام .
امیدوارم خداوند مهربان آینده ای بس درخشان برای جوان کوشای خاندانمان رقم بزند .
ضمنا” به جوان خوش بر خورد و همیشه خندان خاندان مجدی جناب اقای حسین مجدی نسب مدیریت سایت را تبریک می گویم و امیدوارم در راهی که پیش روست همواره موفق باشد .گنجشکک کوچولوی خودم بهت تبریک می گم امیدوارم بتونی مانند حامد جان با صبر وبردباری این وظیفه خظیر را انجام بدی  از خوانندگانی که جریان گنجشکک را نمی دانند دعوت به عمل می آید تا سال آینده در چال کندی همراهمان بوده و از داستان آن مطلع شوند   سلام.والا من ساکنه تهرانم برام مقدرو نیست بیام چال کندی لطفا توضیح بدین قضیه گنجشک چی بوده والا کنج کاو شدم.مرسیعرض تبریک خدمت آقاحسین عزیز دارم مسئولیت بزرگی به عهده ی شما گذاشته شده که هم صبوری هم سعه ی صدر و هم اغماض و چشم پوشی والبته حوصله ی فراوانی را میطلبد که شما هم مانند آقاحامد آنهارا دارا هستید . ومن الله التوفیق .اقاحسین تبریک عرض می کنم خداوند درهمه حال نگهبان شما باشدبا تشکر فراوان از زحمات آقا حامد که در این مدت برای سایت متحمل گردیدند و امیدوارم که در کلیه مراحل زندگی موفق باشند و همواره شاهد پیشرفت و افتخار آفرینی این عزیز باشیم.
همچینین به آقا حسین گل و دوست داشتنی مدیریت سایت را تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در این مسئولیت مهم و مشکل پیروز و موفق باشند.انشاءاللهبا سلام
احتراما به اطلاع می رساند ۱۵۰ سال پیش در شهر دزفول شخصیت فرزانه مرحوم ” خواجه حسن خان زند ” فرزند محمد صادق خان زند ( جانشین و دومین شاه سلسله زندیه )خواهر مهدی خان مجدی را برای پسرش ” خواجه عباس ” از تجار با نفوذ و صاحب منسب اوایل عصر قاجار در شهر دزفول خواستگاری می کند . ثمره این وصلت فرزندان و نوادگان او را در دزفول وسایر بلاد فزونی می دهد
در حال حاضر از آنجایی که کسب اطلاع کردم مهدی خان مجدی از افراد سرشناس و شخصیت های ذی نفوذ و تاثیر گذار نزد خانواده خود ( والبته در پیش اقشار مختلف ) برخودار بوده است مرحمت فرموده بیوگرافی مختصری از نامبرده در اختیار اینجانب قرار دهید .
با سپاس فراوان
مقدم نیااگه اقاحسین مدیر سایت گنجشکن اونم از نوع کوچولوفکر کنم اقا محمد حسن سنشون کم نباشه.والا من نمیتونم سال آینده بیام چال کندی لطفا همین جا توضیح بدین قضیه چی بوده که مدیرفعلی گنجشک کوچولو هستن.  والا اگه هیکل و وزن من رو ببینید(قد ۱۸۰ و وزن بالای ۱۰۰کیلوگرم)متوجه میشید که اصلا شبیه گنجشک و.. نیستم.ولی آقا حسن برای شوخی به من گنجشکک میگن و….
  حالا اصل ماجرا اینه ولی خب شاخ و برگ هم زیاد داره!واقعا سایتتونو خیلی دوست دارم.اقاحسین شمپیت یعنی چی؟اینجور که خوندم مدیره قبلی شمپیته شما بوده شما گنجشک اقا محمد حسن.  اون حسین من نیستم!!
  ما دو تا حسین مجدی نسب هستیم
  من اون یکی حسین مجدی نسب م.
  🙂سلام.حالاشمپیت یعنی چی؟ارسال دیدگاه

نظر شما :