آخرین اخبار شرکت تعاونی توزیعی خاندان مجدی

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

نویسنده : حامد مجدی   زمان و تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۳   

به نام خدا
زمانی که ایده ی راه اندازی سایت خانوادگی که بتوانم در آن همه ی اعضای خاندانم را از پیر تا جوان،کوچک و بزرگ و با هر طرز فکر و مرام محترمی که دارند،در هر کجای این گیتی که باشند،دور یا نزدیک،مثل یک خانواده ی بزرگ و همدل و صمیمی،دور هم جمع کنم،به ذهنم رسید،،هرگز تصور نمی کردم که برای پا گرفتن این ایده رنج ها باید بکشم و البته دم برنیاورم .

فکر ایجاد سایت خاندان مجدی در ذهن و درون من (نازک ارای تن ساق گلی) بود که (به جانش کشتم و به جان دادمش اب) نباید میگذاشتم تا در (برم)بشکند،زیرا که برایم چون جنینی بود که با یک سلول زندگی آش را آغاز کرده و با عمق وجودم پرورانده و رشد یافته بود.بنابر این از تمام لحظات آن روزها،از اسایش و خوشی ها و همه ی دغدغه های دیگرم گذشتم تا این طفل نو پایم،از پا نیفتد و علیرغم مشکلاتی که راه اندازی و مدیریت سایت داشت اما عشق به فامیل باعث شد تا بتوانم به افق روشن دوستی و صمیمیت و قرابت بیشتر اعضای فامیل برسم و چنین شد که همگان شاهدیم.

خبرهای خوش ازدواج،تولدها،شفاگرفتن بیماران فامیل،سفرهای زیارتی،سیاحتی،موفقیت های جوانان و نوجوانان،خاطرات بزرگان و کهن سالان حتی آنان که به دیار باقی رخت بر کشیده اند و یا اخبار ناخوش فوت و تجربیات اشپزی،پزشکی و خیلی از اطلاعات دیگر و برپایی دو همایش موفق در ایام عید،همه و همه باعث شد که جمع خاندان ما که با اقتضای زندگی امروزی گاه از هم ماه ها و حتی سالها بی خبر و دور می ماندیم،دوباره پیوند عمیق و ناگسستنی پیدا کند و بر این موهبت خدا را شاکرم۰
از همه ی اعضای خاندانم برای همراهی و هم قدمی و هم فکری شان سپاسگزارم۰

از دلگرمی و حمایت شان سپاسگزارم.

از انتقادات سازنده و دوستانه شان که قطعا در جهت بهبود روند کار بود سپاسگزارم.

و از کسانی هم که نا خواسته باعث شدند که یاد بگیرم در مقابل تند بادهای مخرب بایستم و در برابر هجمه های به ناحق،صبوری و در برابر انتقاد های مخرب و کوبنده سکوت کنم نیز سپاسگزارم.

تمامی اینها در جهت حفظ وحدت و یکپارچگی خاندانمان بود و خدا را شاکرم که از این وادی نیز بسلامت گذشتم و درس خویشتنداری اموختم۰

حال در این مقطع زمانی که جوانه ی اندیشه ام به درختی تناور تبدیل گشته و سایت خاندان بزرگ مجدی به جایی رسیده که بازدید کنندگان جهانی دارد و از اقصی نقاط گیتی به دیدن و خواندن مطالب آن می آیند و حتی آمار بازدید کنندگان روزانه ی ان گاه تا ۸۰۰۰ هم رسیده است.

حال به دلیل عدم سکونت در شهر عزیزم دزفول و مشغله های فراوان خصوصا تحصیل در مقطع کار شناسی ارشد که با حجم بسیار بالای کتب درسی مواجه هستم و نیز به دلیل فعالیت در تیم ملی رباتیک ایران و فعالیت های فرهنگی و هنری که از کودکی بزرگترین دغدغه ی زندگیم بوده و نیز همکاری با چند سایت خبری – تحلیلی دیگر،نیاز به اوقات فراغت بیشتری دارم و از آنجایی که وبسایت خاندان مجدی همچون هر مجموعه موفق دیگری جهت پویاتر شدن به تفکر و دیدی جدید نیاز دارد به همین خاطر  لازم دیدم که از مدیریت وبسایت خاندان مجدی کنار روم و از همین جا ضمن خداحافظی از کلیه عزیزان و سرورانم،برای مدیریت جدید سایت آرزوی موفقیت دارم و از این لحظه به بعد به عنوان نویسنده در این وبسایت دوست داشتنی ادامه فعالیت خواهم داد.

این وبسایت همچون دفتر خاطره ای است که هدیه ما به آیندگان است؛در آن عشق و محبت به همراه خاطرات خوب بر جای بگذاریم.

خداوندا کشورم را از خشکسالی ؛ دروغ و جنگ دور نگه دار. کوروش بزرگ

برادر کوچک شما

حامد

برچسب ها :   

  

این مطلب ۱۸ دیدگاه دارد

حامد عزیز به داشتن جوانی ارزشمند همچون تو در خاندان افتخار میکنم. خدا قوت هر کجا که هستی سلامت باشی و دلخوش.
در هر راهی که قدم برمیداری مسیرت سبز و هموار زیر هر آسمانی که باشی آبی و آفتابی باشد انشاالله.امید به فضل خدا دارم که در هر مقطعی از زندگی کار و تحصیل که هستی به اوج برسی.
بابت زحمات شبانه روزیت در ایجاد و گرداندن سایت خاندان کمال تشکر را دارم با این کارت بعینه شاهد الفت بیشتر فامیل شدیم.
خداقوت



هر چه بخواهیم بگویم یا بنویسم ممکن است حمل بر مهر مادر و فرزندی شود اما حامد جان خدا قوت که توانستی نهال نو پای سایت را به درختی تناور و تنومند تبدیل کنی و این امر مسیر نبود جز با استعانت از پروردگار و صبر و خویشتنداری۰در هر کجا که باشی مایه افتخار و مباهاتم هستی۰حق یارت باد انشاالله



خسته نباشی خدا قوت جوان رعنا وصبور ارزویم موفقیت وسلامتی شماست



گوهری گران بهاست برای خاندان معزز مجدی.انشالله در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشی جوون



حامد جان

شاهد بودم که برای هموارساختن این مسیر چه گردوخاک هایی رو متحمل شدی

خسته نباشی…



حامد جان من خود لحظه به لحظه شاهد تلاشهایت بوده ام وبه خود میبالم که جوانی رعناو برومند یک تنه توانست چنین سایت بی همتایی را راه اندازی نماید از زحمات شما کمال تشکر وقددانی را می نمایم واینده ای سراسر افتخار وکامیابی برایت از آرزومندم موفق وسربلندباشید



خسته نباشی حامد جان.خیلی زحمت کشیدی برا راه اندازی سایت.ایشالا هر جا هستی موفق باشی شمپیت خودم



آقاحامددست مریزادقطعا بابه ثمر نشستن سایت مزد زحمتت گرفتی خداقوت هرکجا که هستی فی امان الله



حامد جان من نیز به نوبه خودم ممنون و قدر دان زحماتت هستم از صمیم دلم دوستت دارم



به دریا رفته می داند مصیبت های دریا را .
از انجا که حامد جان از همان ابتدای راه اندازی سایت به من لطف داشتند و گاه مشکلات را از نزدیک می دیدم به صبر و تحمل این جوان الگو آفرین می گویم . یادم می اید در مصاحبه ای که با ایشان داشتم گفتند اگر خواسته باشم به چیزی برسم تمام تلاش خود را بدان معطوف می کنم تا بتوانم به قله ی ان دست پیدا کنم و این حرف را در هنر عکاسی و راه اندازی سایت شاهد بودیم .
امیدوارم در این راهی که آغاز کرده است نیز موفق ، پیروز و مایه ی مباهات و سربلندی خود ، خانواده و خاندان معزز و بزرگ مجدی شود.



حامد جان امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی و بی صبرانه منتظر شنیدن خبرهای موفقیت های جدیدت هستیم ان شاالله …



حامد جان از زحمات وتلاش های زیادت که در طی این مدت انجام دادی سپاسگذارم و امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی مثله همیشه



حامد جان

پشتکار و تلاش شما در تمام امور و اهدافت شایسته تقدیر و تشکر وافر است. براه اندازی سایت خاندان شمه ای از اراده و همت شما بوده و خواهد بود.
دست مریزاد
موفق و پیروز باشی



حامد جان ازتلاش وپشتکارت ممنون از صبر وتحملت ممنون از اینکه دیدی ودم نزدی ممنون ازبزرگواریت ممنون تورا به خدا میسپارم تا مثل همیشه صحیح وسالم وبا افتخارات بسیار تورا به مابرگرداند



آقا حامدعزیز:
امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید و همواره شاهد افتخار آفرینی ؛همچون گذشته برای خود و خانواده و همچنین خاندان بزرگوار مجدی باشید .و از زحماتی که برای راه اندازی سایت و مدیریت آن متحمل شدیدکمال تشکر و قدردانی بعمل می آید . همواره پیروز ؛ سلامت و موفق باشید.



جناب آقای مهندس حامد مجدی
از طرف خاندان افضل از شما بابت تمام همکاری هایتان در جهت راه اندازی سایت خاندان افضل تشکر میکنم.امید است در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشی.
با تشکر فراوان
ابراهیم افضل – مدیریت سایت خاندان افضل
http://sadatghiri.ir



خسته نباشی برادر



اقا حامد خیلی سایت ها رفتم خیلی از سایت های فامیلی هیچ کدوم به دلم نشست اینجوری. واقعا میگم کارتون فوق العاده بود.



ارسال دیدگاه

نظر شما :