باراد دیده به جهان گشود

باراد دیده به جهان گشود

نویسنده : مهدی مجدی نسب   زمان و تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۲   

با خبر شدیم که هفته گذشته خانم سمیه مجدی (فرزند حاج حسینعلی) و همسر اقای محمد سازدار (ساکن تهران) فارغ شده اند و خداوند به ایشون پسری به نام باراد عطا فرموده،ایشالله که قدمش پر از خیر وبرکت باشه و باعث سربلندی خودش و خونوادش باشه . ما هم به نیابت از خاندان مجدی این تولد مبارک رو خدمت خانواده محترمشان تبریک عرض میکنیم.

برچسب ها :   

  

این مطلب ۱۶ دیدگاه دارد

قدم نو رسیده را به سمیه خانم و آْقا محمد تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امید زیر سایه پر مهر والدین بزرگ شودبسلامتی . قدمش مبارک باشدوزیرسایه ی پدرومادرش و عنایات خاصه ی حضرت احدیت بزرگ و بالنده بشود.سمیه جان و آقا محمد تبریک میگم .به جمع نوه های دایی جونم خوش آمدی .ممنون از همه اقوام برای محبتشونبنده هم تولد نورسیده را به خانواده محترمشان تبریک عرض نموده و از خداوند برای ایشان و والدین محترمشان موفقیت همراه با سلامتی را از خداوند منان خواستارم.    از لطف و ادب شما کمال تشکر را دارم.با آرزوی موفقت جنابعالی و خانواده محترمتانسمیه خانم ومحمد اقااز اینکه یک نفر به جمع خانواده شما وارد شده است مایه خوشحالی من میباشد امید که شکوفایی این گل زیبا باعث شادمانی شما خوبان گرددتولد نورسیده را تبریک می گویم . امید که سایه ی پر از مهر و محبت والدینش همواره بر سر او مستدام باشد .از همه خانواده بزرگ مجدی کمال تشکر را دارم.
تو این ۱۳ روز تنها آرزوم و دعا این بوده که به همه پدر و مادرایی که فرزند ندارند، فرزند سالم عطا کنه.باراد کوچولو تولدت مبارک.سمیه جون بسیار خوشحال شدم از اینکه بالاخره جرات مادر شدن رو پیدا کردی!!!(یادت هست چی بهم میگفتی؟)قدمش مبارک باشه و به خاطر حسن سلیقه ات برای انتخاب اسم زیبایی که براش انتخاب کردی،بهت تبریک میگم.دوره خواب و استراحتت تموم شد.به دنیای کوتاهی ارامش و پردردسر بچه داری خوش اومدی!!!!خاله مریم تبریک میگم….تبریک میگم.امیدوارم همیشه سالم و سر حال زیر سایه ی پدر و مادر عزیزش باشه <3تبریک عرض می کنم انشاالله همیشه سالم و در زیر سایه پدر و مادر باشندمقدمت گل بارون عزیزم… انشاا… در سایه پدرو مادر همیشه شاد باشیارسال دیدگاه

نظر شما :