آخرین اخبار شرکت تعاونی توزیعی خاندان مجدی

اطلاعیه شماره ۲ مسجد آیت اله مفید + تصاویر اجرایی

اطلاعیه شماره ۲ مسجد آیت اله مفید + تصاویر اجرایی

نویسنده : مسعود مجدی فرزند حاج محمدعلی فرزند حاج رشید   زمان و تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳   

با عرض سلام و درود فراوان خدمت تمامی عزیزان و بزرگان خاندان مجدی

به استحضار تمامی عزیزان میرسانیم که کار مرمت و تعمیر قسمتی از مسجد آیت اله مفید پس ازانجام کارشناسی های مربوطه و تهیه پلان اجرایی بسیار عالی  در تاریخ  ۹۳/۲/۷ آغاز گردیده است  که الحمدالله به لطف خداوند بزرگ و کمک های خداپسندانه شما عزیزان و همت چند تن از بزرگان خاندان مجدی این پروژه تا به امروز به خوبی ادامه پیدا کرده است.

به اطلاع شما عزیزان میرسانیم طبق کارشناسی انجام شده توسط مهندسین مربوطه هزینه تعمیر و مرمت مسجد آیت اله مفید سی میلیون تومان (۳۰,۰۰۰,۰۰۰)   برآورد شده است که پانزده میلیون تومان (۱۵,۰۰۰,۰۰۰) آن توسط عده ای از بزرگواران خاندان مجدی و جمعی از کسبه محترم بازار قدیم فراهم گردیده است و یقینا بقیه مبلغ فوق الذکر نیز توسط شما خیرین خاندان که همیشه در امور خدا پسندانه پیش قدم بوده اید نیز فراهم میگردد.

لذا افرادی که تمایل دارند در این کار خیر سهیم باشند می توانند وجوهات خود را به شماره حساب ۰۱۰۹۵۴۸۵۵۸۰۰۷   بانک ملی ایران  به نام مسجد آیت اله مفید واریز نمایند و یا به یکی از اعضای هیئت امنای مسجد مفید تحویل دهند.

پیشاپیش از زحمات یکایک  شما عزیزان کمال تشکر را داریم

هیئت امنای مسجد آیت اله مفید آقایان:

دکتر حاج علیرضا مجدی نسب فرزند حاج نورعلی

علیرضا مجدی نسب فرزند حاج هوشنگ

مهدی مجدی فرزند حاج محمدعلی

امین شیخ نجدی فرزند حاج عبدالامیر

مسعود مجدی فرزند حاج محمدعلی

  +

d a b c

برچسب ها : ,   

  

این مطلب ۳ دیدگاه دارد

اززحمات بی دریغ شما بسیار سپاسگزاریم . امید که در تمام مراحل کار موفق و پیروز باشید .از زحمات شما هیئت امنای محترم کمال تشکر و قدردانی بعمل می آید . و بنده آمادگی خود را جهت هر گونه کمک و همکاری اعلام می نمایم . امید که صاحب اصلی مسجد اجرتان دهد.چه سخنی بالاتر از کلام خدا در وصف حال شما آنجا که میفرماید(انما یعمر مساجدالله من امن بالله و الیوم الاخر و اقام الصلاه و اتی الزکاه و لم یخش الله فعسی اولیک ان یکونو من المهتدین)

مساجد خدا را تنها کسانی آباد میکنند که به خدا و روز بازپسین ایمان اورده و نماز به پا داشته و زکات داده و جز از خدا نترسیده اند۰پس امید است که اینان از راه یافتگان باشند
خدا قوت۰ارسال دیدگاه

نظر شما :