آقای امید مجدیان نیز به جرگه متاهلین پیوست

آقای امید مجدیان نیز به جرگه متاهلین پیوست

نویسنده : حامد مجدی   زمان و تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۲   

چه خوبه که آدم همیشه خبررسان خبر های خوب باشه

با خبر یکم اسفند ماه یک هزار و سیصد و نود و دو آقای امید مجدیان فرزند مرحوم خواجه محمد و خانم حکیمه حمیدی دست در دست هم نهاده و زندگی مشترک خود را آغاز نمودند.

به نیابت از خاندان مجدی این ازدواج را شادباش گفته و برای این زوج جوان آرزوی خوشبختی میکنم.

*از تمام افراد خاندان محترم مجدی تقاضا دارم ،در صورتی که خبری ارزشمند در مورد خاندان مجدی به دستتان رسید که در سایت منتشر نشده بود،لطف نموده و خلاصه ای از آن خبر را بر به صورت دیدگاه در سایت درج نمایید تا پس از تکمیل خبر رسیده آن را در سایت درج نماییم.

با تشکر

مدیر سایت

برچسب ها :   

  

این مطلب ۹ دیدگاه دارد

دروود بر تازه دامادها و تازه عروسهای عزیز
ایشالا خوشبخت بشید و زندگیتون پر از عشق و صمیمیت باشهاین پیوند را به آقا امید و همسرشان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال خوشبختی و سلامت برای ایشان آرزومندم .
امیدوارم که هر روز از این خبرهای مسرت بخش در سایت درج گردد. انشاءاللهحامد جان ممنون از لطفت بابت درج خبر.به آقا امید هم صمیمانه تبریک میگم.امید جان تبریک میگم وروزهای خوشی براتون آرزومندمتبریک میگم.به پای هم پیر بشین البته به شادیتبریک میگم.به پای هم پیر بشین البته به شادی.من هم به نوبه خودم تبریک میگم روزی اقاامین بشه شاد باشید وپیروز از طرف مژگان وحاج نجمهبه عروس خانم و آقا داماد و خانواده های محترمشان تبریک عرض می کنمبنده هم به نوبه خودم آرزوی خوشبختی و سلامتی برای آقا امید و حکیمه خانم دارم .پیوسته شاد باشید.ارسال دیدگاه

نظر شما :